torsdag, 21 mars, 2019
   
Skrift

Resultatliste Isbolrennet 2019

Takket være temperaturendring og nattvåkne løypekjørere ble det supre forhold under årets Isbolrenn.

 I alt 94 trimmere deltok, mange fra Følling, Rygg og Kvam - men også fra klubber andre steder i Trøndelag. Fra Lierne i nord til Byåsen i sør var representert. I konkurranseklassen deltok 34 løpere, Sondre T. Hynne vant herreklassen mens Vilde Austad, Henning skilag vant dameklassen.

Flere deltakere fra arrangøreklubbene også i konkurranseklassene:-)

Skigruppene takker alle som deltok på rennet, alle som hjalp til både i uka før og under rennet og spesiell takk til løypekjørerne som ofrer nattesøvnen for flotte løyper.

Skigruppene er også glade for at Roel produkter stiller opp som sponsor av bestekvinne/manns premie.

 

Resultatliste:

Nr Klasse Navn Klubb Tid
1 K 15-16 Camilla Brørs Beitstad IL 01:28:15
1 K 17-20 Vilde Austad Henning Skilag 01:21:02
2 K 17-20 Eline Haugen Kleppa Beitstad 01:21:03
3 K 17-20 Amanda Aalberg Follafoss 01:21:33
4 K 17-20 Sigrid Skei Beitstad 01:28:16
5 K 17-20 Julie Folden Estensen Beitstad 01:30:14
6 K 17-20 Ingrid Brørs Beitstad IL ski 01:33:01
7 K 17-20 Solveig Aal Rygg IL 01:35:33
1 K 21-25 Ingvild Skogan Brendsholm Rygg IL 01:28:56
2 K 21-25 Anne Aal Rygg IL 01:39:12
1 M 15-16 Torgeir Mæhlumsveen Byåsen 01:16:22
2 M 15-16 Egil Mæhlumsveen Byåsen 01:19:20
3 M 15-16 Karl Haugen Kleppa Beitstad 01:26:35
1 M 17-20 Sondre Torp Hynne Henning Skilag 01:08:50
2 M 17-20 Einar Østnor Lierne IL 01:10:30
3 M 17-20 Henrik Einangshaug IL Åsguten 01:12:01
4 M 17-20 Matias Brørs Beitstad Skilubb 01:12:16
5 M 17-20 Kristian Reistad Byåsen 01:12:16
6 M 17-20 August Helland Iversen Steinkjer Skiklubb 01:16:22
7 M 17-20 Fredrik Brørs Beitstad IL ski 01:17:02
1 M 26-30 Jørgen Asp Steinkjer Skiklubb 01:17:11
2 M 26-30 Morten Vannebo Steinkjer Skiklubb 01:20:20
1 M 31-35 Jørund Skjei Henning Ski 01:24:37
2 M 31-35 Mats Erik Klæbu Sykhuset Levanger 01:30:56
1 M 41-45 Magnus Flaat Snåsa IL 01:19:35
1 M 46-50 Morten Brørs Beitstad IL 01:12:43
2 M 46-50 Ola Hammer Langleite Snåsa IL 01:27:12
1 M 51-55 Sven Kleppa Beitstad 01:24:50
1 M 56-60 Kyrre Kvistad Kvam IL 01:24:48
2 M 56-60 Thor Birger Østnor Lierne IL 01:34:42
3 M 56-60 Stein Øksnes Kvam IL 01:35:12
1 M 61-65 Ola Berget Skauga 01:19:24
2 M 61-65 Øystein Lorentsen Henning Skilag 01:19:35
3 M 61-65 Kjell Eriksen Ogndal IL 01:32:45
1 M 66-70 Per Arild Bolaas Steinkjer Skiklubb 01:27:34
1 M 71-75 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 01:22:22
1 M 76-80 Bernt Ryggvik Frosta 01:51:43

Legg til kommentar

Sikkerhetskode
Vis ny kode

Tips oss!

Send oss en melding hvis du ønsker å publisere eller ta opp noe her på kvamssida.no

Send epost her

Kommende hendelser

Ingen hendelser

Les Bygdekontakt

               Bygdekontakt liten

Tilbud fra Coopen

Kalender

Mars 2019
M T O T F L S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Innlogging